Aktuálne

2. kolo Slov. pohára Rohozná

Lukostrelci zo Slovenska a okolitých krajín sa tentokrát stretli na novej trati ROHOZNÁ pri BREZNE 22.4.2023 na 2. kole Slovenského pohára ktorú organizovali Lukostrelecký klub Route 66. V krásnej prírode pre 219 súťažiacich bolo postavených 34 3D stanovíšť na ktorých sa strieľalo na jeden šíp podľa pravidiel HDH-IAA. Trať bola zaujímavo postavená s využitím krásnej prírody. Zúčastnený súťažiaci mali čo robiť aj na tejto súťaži, aby dosiahli čo najlepšie výsledky, ako aj členovia z Lukostreleckého Klubu Bašta ktorý dosiahli nasledovné umiestnenia.

Márti DÁVID, Dávid HOLLÓ, Gábor BALOGH, Jenő NEUFELD a Tibor LÉVAY 1. miesta, Jozef BALÁŽ, Gyula RACSKÓ a János POPOVIČ 4. miesto, Marcel HOLLÓ 5. miesto, Viktor DEMETER 6.miesto a Gergely DANCS 7. miesto Gratulujeme im.

                          

Ďakujeme sponzorom: MsU Rimavská Sobota, VERCAJCH centrum s.r.o Zvolen, GOBAKO Košice, Rimava SK, Tauris, Fabrika, Avest, Majerčík Mário – Jedáleň RIO, Gemerstav, Stav LP, TSM Rimavská Sobota a JULMEX SK s.r.o.     

      A Szlovákiai és a környező országok íjászai a Szlovák Kupa 2. fordulóján

jöttek össze  Rohoznán melyet a BREZNÓI Route 66 Klub rendezett meg április 22-én. A gyönyörű környezetben kellemes, taktikás, kissé nehézséges pályát építettek a jenlenlévő 219 versenyzőknek, akiknek 34 3D-s célra, célonkét egy vesszőt lőhettek. A legjobb eredmények eléréséért a Bástya Íjász Klub tagjainak is megküzdöttek a célok leküzdésén a következő eredményekkel.

DÁVID Márti, HOLLÓ Dávid, BALOGH Gábor, NEUFELD Jenő és LÉVAY Tibor 1. hely. BALÁŽ József, RACSKÓ Gyula és POPOVICS János 4. hely. HOLLÓ Marcel 5. hely és  DEMETER Viktor 6. hely és DANCS Gergely a 7. helyen végzett.  Gratulálunk mindenkinek!

 

Köszönet a támogatóknak: MsU Rimavská Sobota, VERCAJCH centrum s.r.o Zvolen, GOBAKO Košice, Rimava SK, Tauris, Fabrika, Avest, Majerčík Mário – Jedáleň RIO, Gemerstav, Stav LP, TSM Rimavská Sobota a JULMEX SK s.r.o.

Zdieľajte na: